"Ми раді вітати Вас на нашому сайті!"
Меню сайту
Корисні посилання
Свята та події
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Архів записів

Заходи з патріотичного виховання

Зустріч з воїном - інтернаціоналістом.   Читати тут

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Герої не вмирають.   Читати тут

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Трагедія і героїзм Крутів.     Читати тут


Урок Мужності.     Читати тут


За Україну, за її волю!    Читати тут


Трагедія Бабиного Яру Читати тут


Ми серцем і душею з Вами Читати тут


День Гідності та Свободи  Читати тут


День Соборності Читати тут


Солдати! Воїни! Тримайтеся!

Ми з Вами! І серцем, і душею біля Вас...

Ми молимось за вас, 
Солдати наші дружні, 
Бо в кожного із вас, 
Палає в серці мужність! 

Такі  слова пишуть у листах  діти воїнам АТО. Впродовж трьох місяців учні нашої школи підтримують героїв такими, зігріваючими душу, словами, передають посилки з речами першої необхідності.

  З ентузіазмом підключилися всі школярі до акції «Новорічний подарунок -  воїнам АТО». Власноруч  вив’язали теплі шарфи, шкарпетки, печатки, шапки, светри, які зігріватимуть воїнів у зимовий холод, придбали предмети особистої гігієни. Вкладаючи всю чистоту своїх помислів, любов і віру,  виготовили новорічні листівки та обереги, які захищатимуть мужніх воїнів від ворожих куль.

Ми, українці, були і є єдиними у всіх своїх починаннях та зуміємо вистояти проти усіх негараздів, залишившись однією мирною та нездоланною нацією! Слава Україні! Героям слава!

 


У полі жита й пшениці колосяться

І жайвора спів чути ген іздаля.

Ми тут живемо в труді і щасті –

Це наша свята Яготинська земля.

 

           71 рік тому, 21 вересня 1943, проявивши масовий героїзм, мужність і самопожертву  солдати і офіцери звільнили місто Яготин. 21 вересня – це день пам'яті і скорботи, шани до загиблих і поваги до живих. Усім землякам, хто пройшов шляхами війни, хто пішов у безсмертя і тим, хто живе серед нас,  дбає та прославляє  яготинський край присвячується цей день.

З  нагоди відзначення Дня міста у школі проведено  заходи:

1. Загальношкільна лінійка «Моя земля, мій рідний дім, краса і гордість, Яготин»(1-11 кл.);

2. Конкурс малюнків «Місто моє – Яготин»(2- 11 кл.);

3. Вітання ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів праці (5-11 кл.);

4. Лінійка-реквієм біля  стели лейтенанта  Г.Посітка та покладання квітів до могили загиблих воїнів (6- А кл; 6-Б кл.);

5.Виставка квіткових композицій «Яготин – дивне місто квітів і значимих подій вінок» (2-11 кл);

6. Виставка документів та фотоматеріалів «Воєнних літ»  у шкільному музеї (Черко Н.П.);

7. Екскурсія в шкільний музей «Подвигу жити у віках»(6 –А кл.; 6- Б кл.;);

8. Книжкова виставка «Я вірю в майбутнє твоє, Україно, я вірю в майбутнє твоє, Яготин» (Лисюк К.І.).

 


   На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 09 грудня 2013 року №148-1 щодо вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах області, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про освіту»,  «Про Державний Гімн України», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31 жовтня 2011 року № 1243 «Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України»  та з метою виховання у дітей та молоді патріотизму, шанобливого ставлення до державних символів України щоденно заняття в Яготинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 розпочинаються з підняття Державного Прапора України та виконання Державного Гімну України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  На реалізацію завдань і доручень Президента України з 13 по 18 січня в школі проводились заходи присвячені 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

 

 

 

15.01.2014 року пройшов шкільний етап конкурсу авторських учнівських віршів та малюнків «Ми діти твої, Тарасе!». Кращі роботи учнів представлені на районний конкурс.

 

Єднаймось, люде, як хотів Шевченко,

Співаймо пісню українську від душі

І прославляймо Україну-неньку –

Про це сьогодні пишемо вірші.

                                       Євтушенко Каріна 5 Б клас                 Матерiали конкурсу тут.


Афганістан - вічний біль душі

    15 лютого – День виведення радянських військ з Афганістану. Двадцять п’ять років тому, останній солдат покинув землю цієї ісламської країни. Багатотисячні людські втрати, стали наслідком недалекоглядної загарбницької політики радянського керівництва. За десятилітній період жорстокої війни радянська армія виконувала чимало завдань: охороняла стратегічні об’єкти, вела спільні з урядовими військами бойові дії проти моджахедів, постачала зброю та припаси до країни. Над головами воїнів - афганців свистіли кулі. Кожна хвилина їхнього життя могла стати останньою. Але їм випало щастя вижити і повернутися до рідної домівки. Людські втрати у цій неоголошеній війні вражаючі. Загинуло майже 15 тисяч солдат та офіцерів радянської армії. З них – понад 2 тисячі українських юнаків.

    З нагоди відзначення 25-річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан учні 5-11 класів провели екскурсію в шкільний музей "Наші випускники - воїни-інтернаціоналісти…" Учнівською радою проведено конкурс малюнків "Афганська війна очима дітей", в якому взяли участь 19 учнів. Переможцями цього конкурсу стали: Ковальов Валентин (6 клас), Осокіна Інна (9-А клас,) Яковенко Ілона (11-Б клас), Гвоздяна Валерія (10-Б клас).  В бібліотеці організована інформаційно-виставкова викладка "Ми маємо знати і пам’ятати..." Для учнів 9 А, 9 Б класів проведено урок пам’яті «Схиляєм голови в скорботі вічній за тих, кого убив Афганістан, чиї він душі ранив і скалічив».

                  

Ти – вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…

…Хай буде все, що має бути:

І тихі радощі життя,

Мені не треба співчуття.

МЕНІ ПОТРІБНЕ РОЗУМІННЯ!!! 

         Давайте ж і ми з вами будемо пам’ятати воїнів-ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну, і для кого вона триває й досі. У спогадах, у снах, у думках. Вони цього заслуговують.

 


Пам'ять героїв Крут

      Уже багато років поспіль 29 січня наша держава вшановує відвагу, вічну пам'ять про студентів-гімназистів, які в січні 1918 року полягли в страшному бою біля станції Крути, захищаючи незалежність України.

      29 січня учні 10-Б класу провели вечір пам’яті на тему: «Понад Крутами вічність у сурми сурмить»

Учні з великою зацікавленістю розповіли про подвиг юнаків, які спробували перепинити шлях більшовицьким військам на Київ, декламували вірші П.Тичини про юних героїв, похованих на Аскольдовій могилі...

На Аскольдовій могил

Поховали їх –

Тридцять мучнів-українців,

Славних молодих.

  З трепетом у серці  старшокласники переглянули кадри документального фільму «Крути». Звучать рядки Гімну України .У серцях старшокласників назавжди залишиться подвиг героїв.

   Трагічна загибель Студентського куреня під Крутами залишилась в історії України символом патріотизму і жертовності в боротьбі за її свободу.Славними рядками в книгу української історії вписано героїчний подвиг юнаків, які захистили Батьківщину 29 січня 1918 року в кривавому бою.