"Ми раді вітати Вас на нашому сайті!"
Меню сайту
Корисні посилання
Свята та події
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Архів записів
Головна » 2017 » Березень » 23 » Безпечний Інтернет
14:23
Безпечний Інтернет

Безпека в мережі Інтернет

Проблема безпеки дітей в Інтернеті вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління - діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

З метою привернення уваги учнів до проблеми безпечної роботи в Інтернеті у Яготинській ЗОШ І- ІІІ ступенів № 1 були проведені тренінгові заняття з учнями 3-х класів «Безпека в мережі Інтернет». На заняттях третьокласники дізналися про необхідність дотримуватися конфіденційності під час перебування в Інтернеті, бо це є запорукою того, аби уникнути багатьох неприємностей. В кінці тренінгу кожен школяр отримав пам’ятку безпечної поведінки в Інтернеті.

За ініціативи лідерів шкільного самоврядування у школі оголошено конкурс дитячого малюнку для учнів 1-11 класів «Я й безпечний Інтернет» та конкурс учнівських презентацій для учнів 5-11 класів «Моя безпечна мережа».

Значимість проблеми безпечного Інтернету потребує постійної уваги з боку школи, батьків. Оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. У зв'язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей.

 

Переглядів: 107 | Додав: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0