"Ми раді вітати Вас на нашому сайті!"
Меню сайту
Корисні посилання
Свята та події
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Архів записів
Головна » 2018 » Листопад » 16 » Міжнародний день толерантності
19:58
Міжнародний день толерантності

Толерантність – це гармонія в багатоманітності
Г.Сковорода

16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності, який запровадили у 1996 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. Саме цього дня ЮНЕСКО ухвалило Декларацію принципів терпимості. У Декларації йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри.
Цього дня у Яготинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 організовано день толерантності. Педагог – організатор Ткаленко О.В., провела заняття з елементами тренінгу «Цінуємо себе і шануємо інших»  з учнями 5- А, 6 –А класу. Учні на занятті ознайомились з поняттям толерантності, толерантного ставлення оточуючих до суспільства, до певних ситуацій. Учні 5-А класу створили «Планету толерантності», де написали ті людські якості, які вважали головними для толерантної людини.  Учні 3-Б класу на занятті «Вчимося бути толерантними» створили плакат «Килим ідей», на який приклеїли різнокольорові смужки з написами, що зробить кожен особисто, щоб стати більш толерантним.
Для учнів  5-11 класів було організовано та проведено членами учнівського самоврядування акцію на найкраще фото класу «Толерантність в нашому житті».
Як писав Олександр Довженко: «… людина повинна бути Людиною…». Цей вислів вказує, що кожен з нас повинен задуматися над своїм ставленням до інших, вміти  підтримати один одного, поважати людей, прислухатися до інших думок та поглядів.

      

    
                                                                                                                                                 
                                                                                                                             

 

Переглядів: 19 | Додав: AndriyS2012 | Рейтинг: 0.0/0