"Ми раді вітати Вас на нашому сайті!"
Меню сайту
Корисні посилання
Свята та події
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Архів записів

Тиждень світової літератури

 

Зупинись і подумай! Чи можеш ти жити без літератури?
Чи буде повним твоє  життя без книги, без поезії, без театральних вистав?     
Література-це храм,куди можна ввійти лише з        
Чистою совістю і благородними намірами».
                                                                         Ф.Шиллер.

                              
 Такими словами розпочався  Тиждень зарубіжної літератури , який проходив у школі з 19.03 по 26.03. 2018р. Відкрили його учні 6-11класів виставкою лытературних газет, присвячених творчості улюблених письменників та поетів. Учні  5-Б класу змагалися за кращого знавця казки у конкурсі «Казка йде у гості»,презентували малюнки до казки «Аліса в Країні Див». Учні 8-х стали учасниками гри «Літературны розумники».  Серед учнів 9-х класів був проведений брейн-ринг «Література від А до Я».Десятикласники під час диспуту  жваво обговорювали питання значення літератури в житті людини. Завершився  Тиждень зарубіжної літератури  святом інтелекту «Своя гра», де свої знання з літератури показали учні 11-х класів.Переможці одержали солодкі медалі.
   У підготовці та проведенні заходів Тижня зарубіжної літератури  брали участь вчителі зарубіжної літератури Панченко Л.Г., Пархацька Т.М.

 

         

 


                           

  Література-це храм,куди можна ввійти лише з

Чистою совістю і благородними намірами».

                                                                         Ф.Шиллер.

      Такими словами розпочався  Тиждень світової літератури , який проходив у школі з 02.12 по 12.12 2014 р. Відкрили його учні 5-8 класів своїми малюнками до конкурсу «Ілюстрація до улюбленої книги». Учні 5А і 5-Б класів підготували виразне читання віршів про природу і провели конкурс «Краса поетичного слова». Школярі презентували свої малюнки та власні поезії.На цю тему вчитель Панченко Л.Г. провела відкритий урок у 5-А класі. Учні 8-х та 9-х класів відповідали на питання вікторини «Світ літератури». Десятикласники під час диспуту  жваво обговорювали питання значення літератури в житті людини. Завершився  Тиждень світової літератури  брей- рингом, де свої знання з літератури показали учні 10-11 класів.

      У підготовці та проведенні заходів Тижня світової літератури  брали участь вчителі світової літератури Панченко Л.Г., Пархацька Т.М.

                              

 


 

Тиждень світової літератури , який проходив у школі з 25 по 29 листопада 2013 р., відкрили учні 5-Б класу, підготувавши свої малюнки до конкурсу «Подорож у казку».  Їх підтримали учні 6-11класів, презентувавши роботи на конкурс «Я рекламую улюблену книжку». Шестикласники змагались у літературному КВК на кращого знавця байок, семикласники стали учасниками літературної інтелектуальної гри «Я все знаю…»,учні 8-х та 9-х класів відповідали на питання вікторини «Сила книги». «Достоєвському присвячується…» - так називався усний журнал, який провели учні 10-хкласів. Майстер-клас на тему «Дитяча творчість про рідний край» провели учні  літературно-художньої студії «Дивосвіт». Вони читали власні поезії про Яготин, його людей,  оспівували чарівну природу Яготинщини. Завершився  Тиждень світової літератури  у 5-Б клас, де вчитель Алексеєнко Н.М. провела відкритий урок.

    У підготовці та проведенні заходів Тижня світової літератури  брали участь вчителі світової літератури Алексеєнко Н.М., Панченко Л.Г., Пархацька Т.М., Редька Л.М,