Завдання до інтернет-квесту
І етап
Кожна правильна відповідь оцінюється в 5 балів.
Завдання № 1
Американський математик, будучи аспірантом університету, одного разу спізнився на урок і прийняв написані на дошці рівняння за домашнє завдання. Воно здалося йому складніше звичайного, але через кілька днів він зміг його виконати. Виявилося, що він вирішив дві «нерозв’язані» проблеми в статистиці, над якими билося багато вчених умів. Ця історія стала дуже популярною і була використана в перших кадрах фільму «Розумник Вілл Гантінґ». Хто цей вчений?
Завдання № 2
Що ілюструє дане зображення?
Завдання № 3
Що пов’язує між собою ці математичні терміни?
- Гіпотеза Ходжа;
- Гіпотеза Пуанкаре;
- Гіпотеза Рімана;
- Гіпотеза Янга-Міллса;
- Рівняння Нав’є-Стокса: існування і гладкість;
- Р порівняно з проблемою НП.
Завдання № 4
Код HTML.
Відповідь Ви отримаєте, виконавши правильно інструкцію:
- Відкрийте Блокнот.
- Скопіюйте в Блокнот даний код.
<html> <head><title>Код HTML</title> <style type=text/css> .s1 {color:red; font-size:120px; margin-top:120px; margin-left:170px} .s2 {color:blue; font-size:120px; margin-top:-90px; margin-left:300px} .s3 {color:green; font-size:120px; margin-top:-85px; margin-left:440px} .s4 {color:black; font-size:35px; font-style:italic; margin-top:-270px; margin-left:175px} .s5 {color:black; font-size:25px; margin-top:17px; margin-left:440px} .s6 {color:666666; text-align:justify; font-size:25px; margin-top:170px} .s7 {color:666666; text-align:justify; font-size:25px} .s8 {color:red; font-size:50px; font-style:italic; margin-left:175px} </style> </head> <body bgcolor=222222> <div class="s1">Мова</div> <div class="s2">розмітка</div> <div class="s3">HTML</div> <div class="s4">"Сторінка" інтернет-квесту</div> <div class="s5">Для учнів Яготинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1</div> <div class="s6"><p>Це Ваша перша сторінка написана мовою HTML. Всі сторінки в Інтернеті написані цією мовою. Її застосовують у комп'ютерних енциклопедіях і навчальних програмах, у прикладних програмах для роботи з довідковою інформацією, а також для організації доступу до інформації у WWW-просторі, тобто для роботи з web-документами.</p></div> <div class="s7"><p><b>Web-документ — це текст, написаний мовою HTML чи іншою, який призначений для перегляду електронної інформації на екрані комп'ютера за допомогою броузера.</b></p></div> <div class="s8"><p>Відповідь до даного завдання: <b>гіпертекст<b></p></div> <div class="s7"><p>Декілька web-документів на одну тему, що є на деякому комп'ютері чи належать одному власникові, утворюють <b>web-сайт.</b></p></div> <div class="s7"><p>Web-сайти створюють web-дизайнери для університетів, фірм, магазинів, громадських організацій, окремих осіб з метою реклами напрямків діяльності, послуг, товарів, зокрема, комп'ютерних програм, пошуку партнерів, надання користувачам корисної інформації для вирішення побутових чи виробничих проблем тощо. Сьогодні web-дизайн - привабливий і перспективний різновид професійної діяльності людини, який потребує творчого підходу.</p></div> </body> </html> |
- Збережіть з назвою Мій код.html. Формат .html має бути обов’язково, бо нічого не получиться.
- Відкрийте збережений файл.
- Якщо Ви все зробили правильно, то зможете побачити відповідь.
Відповіді до інтернет-квесту
Завдання № 1.
Джордж Бернард Данціг — математик, який розробив симплексний алгоритм (симплекс-метод) для розв'язання задач лінійного програмування і вважається «батьком лінійного програмування» (поряд з радянським математиком Л. В. Канторовичем). Йому були присуджені: Національна наукова медаль США у 1975, Приз Джона фон Нейманна (John von Neumann Theory Prize) у 1974. Він був членом Національної Академії Наук (National Academy of Sciences), Національної технічної Академії (National Academy of Engineering), і Академії Мистецтв і Наук США (American Academy of Arts and Sciences).
Завдання № 2.
Такий вигляд має інтернет. Це приблизне графічне зображення зв’язків між мережами Інтернету.
Завдання № 3.
Один з найцікавіших фактів математики є те, що вона має досі багато невирішених питань. Відомий Математичний інститут пропонує $ 1000000 для тих, хто зможе вирішити будь-яку з цих семи невирішених проблем в математиці.
Завдання № 4.
Відповідь: Гіпертекст.