"Ми раді вітати Вас на нашому сайті!"
Меню сайту
Корисні посилання
Свята та події
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Архів записів

Тиждень іноземної мови

2017-2018 н.р.

З 18.04 по 25.04 у школі  був проведений тиждень англійської мови, присвячений Дню Землі. Усі учасники дали клятву вірності Землі,флорі і фауні, людському життю, яке вона тримає на собі, нашій планеті, яка є єдиним цілим з чистим повітрям, водою та землею. В рамках тижня були проведені заходи:  План тижня

 

                   

 


2016-2017 н.р.

З 14.03. по 18.03.2016 року у школі проходив тиждень «Ми вивчаємо англійську». В рамках тижня учні готували стіннівки про Велику Британію. Відбувся конкурс виразного читання англомовних віршів.

            Учні 5-А класу підготували інсценування казок «Який шматочок мій?», «Троє поросят» (вчителі Бондарєва Г.Я., Тимінько Л.М.). Учні 4 класів інсценували казку «Червона шапочка» (вчитель Швиденко О.П.). З учнями 9 класу був проведений КВК «Знавці англійської мови» (вчителі Бондарєва Г.Я., Тимінько Л.М.). Захоплююча вікторина «Велика Британія» проведена з учнями 10 класу (вчитель Бондарєва Г.Я.)


2014-2015 н.р.

З 10 березня по 20 березня 2015 року у школі проходив тиждень іноземної мови "Україна - моя Батьківщина".

Звіт про проведені заходи можна переглянути, скориставшись посиланням

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

2012 - 2013 н.р.

        З метою підвищення рівня володіння іноземною мовою, розвитку комунікативних здібностей учнів, створення умов, за яких учні проявлять свої індивідуальні творчі здібності та таланти,працюючи в колективі,зацікавлення учнів у подальшому самостійному вивченню іноземної мови в Яготинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з 11 по 18 лютого 2013 р. проходив тиждень іноземної мови на тему  «У світі казок». Було проведено конкурс на кращу ілюстрацію : «My Favourite Fairy-Тale»,  « Моя улюблена казка». Найкращі ілюстрації були в учениць 11-Б класу Дрофи Анни, Гери Марії та учениці 5 класу Вакс Анни. Увазі глядачів були представлені такі казки як «Три ведмеді» у 2-Б класі,   « Курочка ряба» у 3-А класі,  «Три маленькі поросятка» у 3-Б класі, « Червона шапочка» у 4-А класі, « Три ведмеді» у 4-Б класі,  «Чарівний світ квітів» та  «Троє маленьких кошенят» у 5 класі, «Подорож у королівство граматики» у 6-А класі, «Попелюшка 21-го століття» у 6-Б класі,   « Морозко» та  «Лис та заєць» у 7-Б класі,  «Гаррі Поттер і філософський камінь» у 8-А класі, «Попелюшка 21-го століття»  у  9-А класі та «Снігова королева» у 11-Б класі.  

По закінченні предметного тижня  були підведені підсумки та нагороджені кращі учасники.

Переглянути фотозвіт заходів тижня можна у розділі Фотоальбоми.

План заходів тижня (завантажити)

 

2013 - 2014 н.р.

 

     З 18 по 25 квітня 2014 року у Яготинській загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів №1 було проведено тиждень іноземної мови " Великдень "  “ Easter ” з метою  ознайомлення учнів із традиціями  святкування Великодня в Україні та Великобританії.

     У конкурсі на кращий малюнок та на кращу стіннівку переможцем стала учениця 5-А класу  Дядіна Катерина;  « Наш Великодній кошик. Крашанки» - учениця 5-А класу Анатієнко Анастасія; на кращу презентацію – учениці 8-А класу Омельяненко Анна та Виштак Вероніка.

     У 10- А та 10 –Б класах було проведено свято “ British Holidays and traditions. Easter Celebration”. ” Британські свята та традиції. Святкування Великодня “  (вчителі Бондарєва Г.Я. та Тимінько Л.М.), у 6 класі   “Easter Celebration”  ( ,,Святкування Великодня,,) ( вч. Бондарєва Г.Я.)

     За  підсумками тижня було проведено лінійку та нагороджені  переможці.