"Ми раді вітати Вас на нашому сайті!"
Меню сайту
Корисні посилання
Свята та події
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Архів записів
Головна » 2017 » Березень » 17 » Місячник благоустрою
11:42
Місячник благоустрою

 “Занапастити природу не можна.

Можна лише загинути разом з нею”

                               Ж. І. Кусто

Екологічне виховання молодого покоління сьогодні є надзвичайно актуальним. Якщо від часів епохи Відродження людину вважали підкорювачем і центром світу, то нині науковці визначають істинне призначення людини – бути органічною частиною природи, жити та діяти за її законами, а перетворення навколишнього світу має здійснюватись не стихійно, а з урахуванням об’єктивних законів природи, прогнозу побічних впливів. Це може забезпечити лише людина, яка усвідомила універсальну цінність природи, необхідність раціонального використання її ресурсів та готова брати активну участь у розв’язанні екологічних проблем. Тому завданням нашої школи є виховання в кожного учня свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність.

З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища в Яготинській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 з 13 березня розпочався весняний місячник благоустрою території школи.

У четвер 16 березня була впорядкована та приведена до належного естетичного та санітарного стану територія школи. Учасниками благоустрою були учні 5-11 класів, вчителі, працівники школи.

Це лише перший крок у цій важливій справі.

 

 

Переглядів: 191 | Додав: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0